Náhodný obrázek

PICT2468

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Červen 2017

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


9. třída 2016/2017

9. třída 2016/201730.6. 2017 Úspěchy našich žáků ve školním roce 2016/2017

Ohlédneme-li se za letošním školním rokem, musíme říct, že to byl z hlediska umístění našich žáků v různých soutěžích rok velice úspěšný. Žáci měli možnost porovnat svoje vědomosti v olympiádách z českého, anglického a německého jazyka, ze zeměpisu, z matematiky. Zabodovali tradičně v soutěžích sportovních a nově i výtvarných a literární. V přiložené tabulce uvádím souhrn umístění.
Jana Klímová28.6.2017 Vyhlášení vítězů přírodovědné soutěže v Pasově

Dne 28. června se naše 3. třída zúčastnila se svou partnerskou třídou z Tiefenbachu vyhlášení vítězů přírodovědné soutěže v Pasově. Vyhlášení proběhlo v krásné radnici, kde byl bohatý program a i naše děti zazpívaly anglickou písničku. Poté jsme šli do dětského parku s opičí dráhou, skluzavkami a průlezkami. Tady měly paní učitelky z Tiefenbachu připravenou pizzu a pití pro všechny. Na závěr nás naši hostitelé pozvali na vyhlídkovou plavbu parníkem po třech řekách - Dunaj, Inn a Ilz "Drei Flüsse Fahrt".27. 6. 2017, Družinová procházka

Cílem naší  poslední procházky v letošním školním roce byla blízká rozhledna. Cestou jsme si  vyprávěli, poznávali některé rostliny a překonávali přírodní překážky. Na rozhledně jsme si procvičili orientaci v krajině. Odpoledně jsme si báječně užili!

 23.6.2017 Předškoláci na návštěvě u deváťáků

V pátek 23.6. přišli na návštěvu do 9. třídy předškoláci z místní mateřské školky. Domluvili jsme se s p. Preňkovou, že by si děti mohly vyzkoušet nějaký výukový program na počítačích. Podařilo se nám za pomoci p. asistenta Z. Solfronka nainstalovat hry pro rozvoj myšlení a řeči s názvem Chytré dítě.23. 6. 2017, Malování v parku

Letošní společné malování v parku se nám vydařilo. Přálo nám počasí, zúčastnilo se přibližně 40 dětí. Pro každého malého malíře měla p. Homolková z Městské knihovny připravenou drobnou odměnu. Společně s předškoláky z MŠ si děti z družiny zahrály pohybové hry.

 22. 6. 2017, Malí pomocníci

Zatímco jejich starší spolužáci doprovázeli klienty Domova důchodců při tradičních sportovních hrách, tak někteří žáci z 1. a 2. třídy pomáhali přímo na jednotlivých stanovištích. Svého úkolu se zhostili na výbornou a byli platnými pomocníky. Po celou dobu naší návštěvy se také pěkně chovali a zasloužili si sladkou odměnu. Velkým překvapením pro nás bylo, že jsme mohli nakrmit Koi kapry a další okrasné ryby v zahradním jezírku. Také jsme si prohlédli užovku Jůlinku, která se zabydlela na zdejší zahradě.22.6.2017 Návštěva 3. třídy z Tiefenbachu

Ve čtvrtek se naše 3. třída setkala se třetí třídou z Tiefenbachu (se kterou děti soutěžily na Waldjugendspiele) u nás v Horní Plané. Připravili jsme pro ně bohatý program. Nejprve děti navštívily domek A. Stiftera, kde si mohly zkusit kolorovanou kresbu starých pohlednic Horní Plané. Poté si s paní Hůlkovou prohlédly domek, což se jim velice líbilo. Po obědě ve školní jídelně následovala ukázka bosu cvičení, které si i samy vyzkoušely. Na hřišti připravila paní učitelka Smetanová 11 sportovních disciplín.