Náhodný obrázek

P1160627

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Květen 2017

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


29.5.2017 Přespolní běh

V pondělí se uskutečnil přespolní běh dětí 1. - 3. třídy, který byl původně naplánován na podzim, ale počasí nám nepřálo.

Umístění žáků:

1.třída - chlapci: 1. Magát Adam, 2. Tyle Jakub, 3. Harmečný Rostislav26. - 28.5. 2017 Výlet turistického kroužku do Sušice

Sušice a její okolí, tak to byl cíl našeho dalšího putování. Protože město je vzdáleno 3,5 hodiny jízdy vlakem z Horní Plané, museli jsme vyrazit už v pátek odpoledne, abychom v sobotu neztráceli čas. Ubytovaní jsme byli v tělocvičně Základní školy v Lerchově ulici.25.5.2017, Dětský den na Olšině

Ve čtvrtek 25.5. si děti z 1. - 5. třídy užily den plný her a soutěží na Olšině. Byly zde připraveny soutěže vědomostní i pohybové. Děti dostaly spoustu odměn, oceněny byly i výtvarné práce na téma "Mravenci". Poděkování patří VLS, hasičům, policistům, vojákům a dalším organizacím a soukromníkům, kteří přispěli k radosti dětí.

 
22. 5. 2017, Družinové divadlo

Opět k nám do školní družiny přijelo divadlo z Karlových Varů. Tentokrát zahrál pan Pohoda se Soničkou dětem pohádku "Vodník Vrbička a jeho trampoty". Malí diváci se zapojili do děje a v pohádce si také zahráli. Děti se naučily novou písničku a zopakovaly si základní pravidla o třídění odpadu. Na závěr si děti na hřišti zasoutěžily a každý dostal drobnou sladkost. Těšíme se na další pohádková setkání v příštím školním roce!

 19.5.2017 Výlet do Hopsária

Dne 19. 5. 2017 pořádala školní družina s paní vychovatelkou P. Komžákovou výlet do Hopsária v Českých Budějovicích. Protože většina dětí chodí do školní družiny, tak jsme se připojili všichni od 1. do 3. třídy - tedy 62 dětí. I přes komplikace v dopravě jsme na místo dorazili úspěšně. Všichni jsme si Hopsárium velice užili, děti i my dospěláci. Před odjezdem si děti mohly zakoupit nějaký suvenýr z výletu, zmrzlinu nebo něco dobrého k jídlu v McDonaldu. Nazpátek jsme dorazili všichni spokojeni a hlavně v pořádku.Březen - Květen 2017 Setkávání žáků 9. třídy se seniory Domova důchodců v Horní Plané

Také v druhém pololetí tohoto školního roku jsme navštěvovali seniory v domově důchodců. Zaměřili jsme se na společné tvoření různých výrobků k zvláštním příležitostem.
Dne 2. 3. jsme vytvářeli přání k MDŽ a společně jsme si připomněli, co tento svátek,
o kterém jsme toho zatím moc nevěděli, vlastně znamená. Přáníčka jsme pak darovali babičkám, za kterými pravidelně chodíme.12.5.2017 Waldjugendspiele Pasov

Dne 12. května se 3.třída zúčastnila přírodovědné soutěže v Pasově. Děti soutěžily ve dvou smíšených družstvech s dětmi z 3. třídy z Tiefenbachu. V lese plnily různé úkoly o přírodě, odpovídaly na kvízové otázky, ale také si zasoutěžily v rychlosti přenášení dřeva. Počasí se nám letos vydařilo a myslím si, že pro děti to byl pěkný zážitek. Děkujeme paní učitelce M. Šeligové za spolupráci a perfektní překladatelství.

J. Kopecká