Náhodný obrázek

PICT2470

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Leden 2017

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


26.1. McDonald's Cup

Každý rok se zapojujeme do soutěže McDonald'Cup. Ve čtvrtek proběhlo školní kolo mladší kategorie.24. 1. 2017 Prvňáci v knihovně

24. 1. 2016 Prvňáci v knihovně

 19.1.2017 Školní kolo zeměpisné olympiády

Ve čtvrtek 19. ledna se konal další ročník školního kola Zeměpisné olympiády. Počet zájemců o tuto vědomostní soutěž stále klesá, jedním z důvodů jsou jistě i náročné otázky a úkoly. Tato situace mě již tolik nepřekvapuje. Horším zjištěním je, že část účastníků si snad ani nepřečte celé zadání, nesnaží se přemýšlet a téměř prázdné papíry odevzdává hodně před časovým limitem. Ti by se snad na soutěž neměli ani přihlašovat.18. 1. 2017 Návštěva z MŠ

Návštěva z MŠ18. 1. 2017 Lesní pedagogika

Protože napadl sníh, vypravili jsme se opět do lesa. Tentokrát ale ke krmelci, abychom přinesli něco zvířátkům a zároveň jsme poznávali ve sněhu stopy zvířat. Nejdříve jsme si o stopách povídali ve třídě, pak jsme se ještě dozvěděli další zajímavosti přímo v přírodě.

 12. 1. 2017, Předškoláci v družině

Letošní předškoláci přijali pozvání školní družiny a navštívili nás. S pomocí starších kamarádů si budoucí školáci vyrobili papírové myšky na foukání, s kterými jsme formou soutěží prováděli různá dechová cvičení. Pobavili jsme se u hry s legrační házecí kostkou. Při slovní hře "Tik - tak" jsme si rozšířili slovní zásobu. Na závěr společného setkání jsme naše malé hosty naučili novou zábavnou hru a všichni také dostali sladkou odměnu. Těšíme se další setkání!11.1.2017 Bobování

Závody na bobech a sáňkách10.1.2017 KIDS ON SNOW

Snowboarďáci z Horní Plané

   Rok se s rokem sešel a 10. ledna se naši žáci 3. až 5. ročníku opět mohli zúčastnit rakouského projektu KIDS ON SNOW, jehož cílem je prakticky seznámit malé školáky se základy snowboardingu.22.12. 2016 Běh k vánočnímu stromku

"Na každý zvoneček, vybíhá další drobeček!"

Poslední den před vánočními prázdninami jsme uspořádali běh k vánočnímu stromečku. Děti 1. - 3. třídy vybíhaly schody z přízemí do patra ke stromečku. Každý musel šlápnout poctivě na každý schod, žádný nevynechat, protože se každý počítal. Celkem se nám podařilo zdolat 1539 schodů!