Náhodný obrázek

P1160652

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Říjen 2016

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


17.10.2016 Škola není jenom čtení, psaní, počítání

Říjen - měsíc podzimních prací na poli a zahradě. Učili jsme se o sklizni brambor, vyráběli bramborová tiskátka. Seznamovali jsme se s pracovním postupem přípravy bramborového pokrmu - bramborová polévka, bramboráčky, slaný bramborový koláč a něco sladkého nakonec – bramborový mřížkovaný koláč s rybízovou zavařeninou. Než jsme si tyto dobroty připravili ve školní cvičné kuchyňce, došli jsme si veškeré suroviny nakoupit.14.10. 2016 Plavecký výcvik Volary

I v letošním školním roce jezdí žáci 2. a 3.třídy na plavecký výcvik do Volar. Jezdí každý týden přes 30 dětí a stále se daří výcvik i autobus hradit z rozpočtu školy, což jinde již není. Některé děti se teprve seznamují s vodou, jiné plavou i několik bazénů. Učí se správně plavat prsa, kraul a znak, skákat šipky, lovit puky a paní cvičitelky pro ně mají připraveny další hry a soutěže. Je hezké vidět, jak se děti v plavání zdokonalují a jak si pobyt ve vodě užívají.9. 10. 2016, Čtenářská soutěž

V rámci celorepublikové akce "Týden knihoven", jsme se se žáky školní družiny zúčastnili čtenářské soutěže. V Městské knihovně pro ně bylo připraveno téma - "Hledej knižní hrdiny". Všichni se do soutěžení vrhli s velkým elánem. Starší děti pomohly mladším kamarádům s vyplněním soutěžní kartičky, ale někteří prvňáčcci zvládli jednotlivé úkoly téměř samostatně.6.10.2016 Jak vzniká kniha

Dne 6. 10. 2016 se 1. - 3. třída zúčastnila besedy se spisovatelkou Ivonou Březinovou. Velmi poutavým vyprávěním se děti dozvěděly jak kniha vzniká, co vše se musí vytvořit a udělat, než si ji mohou koupit v knihkupectví. Bylo to velice zajímavé a poučné. Na závěr si děti mohly některé knížky koupit a paní spisovatelka jim napsala věnování.27.9.2016 Dopravní olympiáda

   Dopravní olympiáda se již tradičně koná na konci měsíce září nebo na začátku října. Letošní krásné počasí nám přálo, a tak akce proběhla za krásného slunného počasí v úterý 27. září. Kromě žáků 4. třídy, kteří zakončují svůj kurz, v němž se seznamují s dopravními značkami, pravidly silničního provozu a jízdou na kole, soutěží i žáci vyšších ročníků.