Náhodný obrázek

PICT2461

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Květen 2016

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


21. 5. 2016 Adrenalin u Lipna

V sobotu 21. 5. 2016 se uskutečnil 1. ročník soutěže pro dobrodruhy „Adrenalin u Lipna“, kterou pořádal DD a ZŠ Horní Planá. Z naší školy využily nabídku zapojit se do této akce 2 týmy. 1. tým – žáci ze 7. třídy : Lucie Oupická, Sabina Korandová, Tomáš Kupčák, Michal Mráz, Petr Pojsl a p.uč. Romana Kupčáková 2. tým – žáci z 9. třídy : Valerie Kováčová, Jindřich Foltýn, Olda Helus, Štěpán Bigas, Filip Tahotný a p.16. 5. 2016, Výlet školní družiny

  Cílem letošního výletu školní družiny bylo Hopsárium v Českých Budějovicích. Centrum zábavy nabídlo dětem plno zajímavých pohybových aktivit. Děti mohly vlézt do tlamy obrovskému žralokovi, zahrály si míčové hry na multifunkční hrací ploše. S velkou chutí vyzkoušely maxi trampolíny a dětskou lezeckou stěnu. Na dopravním hřišti se proměnily v malé řidiče a řidičky. Svoje pohybové schopnosti a dovednosti si všichni procvičili na prolézací věži.15. 5. 2016 9. ročník výtvarné soutěže

Třešeň ptačí“ – strom roku 2016, to bylo téma letošního 9. ročníku výtvarné soutěže pro žáky mateřských a základních škol, kterou vyhlašují Vojenské lesy a statky ČR, divize Horní Planá. Přestože téma bylo velice úzce zaměřené,  žáci se úkolu zhostili obdivuhodně.10.5.2016 Přírodovědná soutěž u Pasova

Dne 10. 5. 2016 se žáci 3. třídy opět zúčastnili lesních her Waldjugendspiele za Pasovem. Soutěžili ve dvou skupinách spolu se třídou z Tiefenbachu, se kterou si začali dopisovat v anglickém jazyce. Soutěžili v různých přírodovědných disciplínách a tím, že získali velký počet bodů potvrdili, že toho o přírodě vědí hodně. Dětem se soutěž velmi líbila.
5.5.2016 Slavnostní otevření víceúčelového hřiště

Ve čtvrtek 5. května bylo slavnostně předáno do užívání nové hřiště u školy v Jiráskově ulici.ŠKOLA NANEČISTO je již tradicí

Program pro předškoláky a jejich rodiče Nenečisto skončil osmým setkáním 9. května. Účastníci tentokrát vyměnili školu za park a hřiště na Dobré Vodě. Počasí nám přálo a nálada byla opět výborná.

Těšíme se na setkání se všemi 1. září.28.4.2016 7. třída Fotoateliér Seidel

28.4.2016 jsme se přenesli o sto let zpátky a ocitli se v nádherné vile fotoateliéru Seidel.