Náhodný obrázek

P1160652

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Duben 2016

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


27.4.Den Země ve Stožci

V pátek jsme čtvrťáci a páťáci jeli na Den Země do Stožce, kde jsme se v rámci 25. výročí založení NP Šumava zapojili do soutěže. Plnili jsme různé přírodovědné úkoly na stanovištích, poznávali živočichy a rostliny vyskytující se na Šumavě. Celá akce byla zajímavá a naučná. K příjemně strávenému dni přispělo i sluníčko.

Romana Švarcová, žákyně 5.třídy22.4.2016 Den Země

Každý rok se v rámci akce Den Země snažíme pečlivě uklidit hřiště za naší školou v Komenského ulici. Využíváme tyto prostory každý den o velké přestávce, při hodinách TV, odpoledne si zde hrají děti ze školní družiny. Nasbírali jsme velký pytel plný odpadků, ale mrzí nás, že tyto odpadky tam nejsou po nás, ale po starších kamarádech, kteří zde také občas tráví odpoledne svůj volný čas (rozbité láhve, plechovky, plastové láhve a obaly...).7. 4.2016 Eurorebus

 7. 4.2016 Volejbal

 Vítězství v matematické olympiádě

Vítězství v okresním kole matematické olympiády

5. dubna 2016 se v Českém Krumlově uskutečnilo okresní kolo matematické olympiády.
Tomáš Kupčák (7. třída) vybojoval 1. místo a Lucie Oupická (7. třída) obsadila 16. místo z 19 soutěžících v kategorii Z7.

Oběma žákům gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

Celkové výsledky viz.: http://www.ddmck.cz/ddm_krumlov/podstranky/souteze.html30.3.2016 Halová kopaná

V letošním školním roce přijela do Kaplice naše škola obhajovat 1. místo v okresním kole. Byl to však nesmírně těžký úkol, protože většina žáků z loňska již v této kategorii nemohla nastoupit.Hráči J. Matějka, V. Růžička, M. Indra ze 7. třídy, šesťáci R. Ryneš, M. Kryštof, E. Iaroš a páťák V. Kastenmajer si s tímto úkolem poradili velmi dobře.23.3.2016 UPOUTÁVKA NA KNIHU - 7. třída

Při projektovém dnu zaměřeném na rozvoj čtenářských dovedností jsme se se žáky 7. třídy věnovali knížkám, které pravidelně čtou ve svém volném čase nebo při dílnách čtení. Jejich úkolem bylo vytvořit upoutávku na svou knihu, aby zaujala další čtenáře.  Během vytváření plakátů čekala na žáky další výzva.14.3.2016 Nová telefonní čísla

POUŽÍVÁME NOVÁ TELEFONNÍ ČÍSLA:

Kanceláře ZŠ Jiráskova ulice: +420 380 738 12123. 3. 2016 Karel Čapek, člověk proti zkáze

V hodinách literatury jsme s deváťáky probírali meziválečnou literaturu. Završením tohoto tématu je dílo Karla Čapka. Proto jsem velice přivítala možnost věnovat se v rámci projektového dne zaměřeného na čtenářství tvorbě tohoto autora.