Náhodný obrázek

PICT2468

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Únor 2016

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


18.2.2016 Reklama nás nedostane

Reklama nás nedostane5.2.2016 Takový byl letošní lyžák

Lyžařský výcvikový kurz 20165. 2. 2016, Naše činnosti ve školní družině

   V družině jsme se seznámili s legendou o sv. Martinovi a děti si vyrobily papírového koně. Na adventní jarmark jsme tvořili svícny z čajových svíček, papírů a kelímků. Děti si z papíru skládaly figurky mikulášské družiny a vystříhaly a napsaly krásná vánoční přání. Také jsme si vyzkoušeli kreslit zmizíkem a povedli se nám krásné vánoční stromečky, sněhuláčci a zimní čepice. Po celý listopad a prosinec jsme pilně nacvičovali na představení "Živý betlém".3.2.2016 Souvisí zdraví s penězi?

Ve čtvrtek před předáváním pololetního vysvědčení jsem s dětmi 5.třídy pracovala na třífázovém modelu z finanční gramotnosti : EVOKACE - UVĚDOMĚNÍ - REFLEXE. Žáci si uvědomovali, jak je důležité udržovat si zdraví. Přemýšleli o tom, co mohou pro své zdraví udělat sami. Poukazovali na příkladech, že bohatství se nemusí týkat jen peněz. Debatovali ve skupinkách a písemně zpracovávali jednotlivé termíny, myšlenky, argumenty, které se týkají peněz a zdraví. Seznámili se s citáty významných osobností z dějin např.