Náhodný obrázek

P1160651

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Listopad 2015

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


19.11.2015 Zdravá pětka 6. třídy

 

Při této akci jsme se měli seznámit se základy zdravé výživy. První hodinu jsme byli ve třídě a paní lektorka nám povídala o tom, co je zdravé a co ne. Ve skupinách jsme plnili různé úkoly, které byly zaměřeny na ověřování toho, co o zdravé i nezdravé výživě víme. Některé informace nás zcela překvapily, např. co je součástí energy drinků, které někteří z nás často pijí.9.11.2015 Dějepisná exkurze 6. třídy

 

Dějepisná exkurze dne 9. 11. 2015 byla zaměřena na poznávání pravěku v okolí Horní Plané.JAK JSME PĚSTOVALI A ZPRACOVÁVALI LEN

V souvislosti s novou výstavou v muzeu A.Stiftera, která se zabývala pěstováním lnu na hornoplánsku, se naskytla žákům základní školy možnost vyzkoušet si vypěstovat a zpracovat vlastní rostliny. Tematicky se tento projekt hodil žákům sedmé třídy, kteří se v přírodopise, v kapitole Kulturní ekosystémy, hospodářskými plodinami zabývají. Příležitost nahradit teoretickou výuku praxí nešla odmítnout. Časově se práce na projektu protáhla přes prázdniny do osmé třídy a děti během této doby získaly mnoho nových zkušeností a dovedností.10. 11. 2015 Sochařská dílna11. 11. 2015 Svatomartinská výtvarná dílna

Ve dnech 11. - 13. listopadu 2015 se žáci 1. - 3. třídy zúčastnili modrotiskové dílny. Děti si vyzkoušely netradiční techniky, které neznaly a setkaly se s nimi poprvé. Na plátno vytvářely obrázky pomocí sava, poté předlohu pro modrotisk a vlastnoručně si ozdobily polštářek nebo taštičku tiskátky s bílou barvou. Děti byly doslova nadšené těmito technikami a mají hezký dárek pro sebe nebo své blízké pod stromeček.

Jana Kopecká9. 11. 2015, Naše družina

V naší družině jsme od začátku školního roku přečetli knihu "Povídání o pejskovi a kočičce". Nyní čteme "Pohádky z pařezové chaloupky". Zapojili jsme se do výtvarné soutěže, kterou pořádá Městská knihovna v Českém Krumlově. Letošní téma je "Rozkvetlý svět". Znalosti z vyučování si procvičujeme a upevňujeme pomocí didaktických her a výukových aplikací na iPadech.