Náhodný obrázek

P1160627

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skolahp@iol.cz

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Březen 2015

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 744.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/vhosts/zshorniplana.cz/httpdocs/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.


ŠKOLA NANEČISTO

 Již druhým rokem probíhá projekt Nanečisto, ve kterém se předškoláci a rodiče setkávají jedenkrát týdně v ZŠ a společně s p. výchovnou poradkyní a budoucí třídní učitelkou plní formou her různé úkoly, které jim mají pomoci ulehčit vstup do školy (správné držení tužky, grafomotorika, sluchové a zrakové vnímání aj). Děti se postupně seznamují i s prostředím ZŠ a také dětmi, které neznají z mateřské školky.Návštěva knihovny 16.3.-20.3.2015

V týdnu od 16. - 20. března byla 1. až 3. třída na návštěvě v knihovně v Horní Plané. Paní knihovnice měla pro děti připravené kvízy, hádanky, soutěže o našich autorech a ilustrátorech dětských knih. Děti si také prohlédly knížky v celé knihovně a seznámily se s výpůjčním řádem. Všem se dopoledne velmi líbilo a bylo pro ně i přínosné. Doufáme, že se počet dětí půjčujících si knihy v knihovně do budoucnosti zvýší.

 Finančni gramotnost

Od tohoto školního roku se zaměří na základy finančni gramotnosti i žáci na 1.stupni ZŠ. Seznámí se s vývojem obchodu, penězmi - mincemi, bankovkami, vývojem Kč, cizími měnami, paragony, padělky aj. Žáci pracují formou hry, na interaktivní tabuli, využívajií připravených pracovních listů a využívají k tomu také pravé bankovky a mince. 

 

Foto: http://zshp2015.rajce.idnes.cz/20150317_Financni_gramotnost24.2.2015 Kids on snow na Hochfichtu

V úterý 24.2. jsme se s naší 4.třídou zúčastnili snowboardingového výcviku na Hochfichtu. Zpočátku jsme se učili držet a bezpečně nosit snowboard. Potom jsme se rozdělili do 4 skupin. Každé skupině se věnoval jeden instruktor. No a nezbývalo nic jiného než začít s výukou. V prvopočátku jsme se učili pouze stát na "prkně", sjíždět kopec jako padající list a ti zdatnější i slalom a jízdu na pojízdném koberci. Pochutnali jsme si i na obědě, který pro nás v restauraci připravili. Bylo super, že pro nás už podruhé tuto akci škola zařídila spolu se společností BURTON.