21.6.2011, Pomoc dětí v Domově důchodců

Stalo se již tradicí, že chodíme s dětmi pomáhat  při  sportovních hrách do  našeho Domova důchodců. Letošní hry se uskutečnily v úterý 21. června. Byli jsme velice mile přivítáni a přijati. Děti měly plno práce na jednotlivých stanovištích a také jsme vyrobili pro všechny zúčastněné papírové medaile. Celé dopoledne proběhlo ve velmi hezké a přátelské atmosféře. Závěrem her si také děti mohly zasoutěžit a splnit všechny disciplíny. Vedení DD jim také jejich výkony vyhodnotilo a ocenilo. Všichni malí pomocníci si odnášeli nejen pochvalu za pomoc, také plno sladkých odměn, ale snad je hřál i pocit, že byli užiteční  a zpříjemnili  den klientům DD.

Poděkování za pomoc a vzorné chování : Andrea Doubravová, Verunka Dvořáková, Honzík Benda, Honzík Bandy, Nikolka Komendová, Eliška Hořejšová, Honzík Krýda, Terezka Jagrová, Natálka Kadlecová, Monika Toncarová, Martin Matas, Anička Matasová, Kristýnka Rambová, Maruška Zelová,Pepa Šedina, Tom Komžák.