Náhodný obrázek

PICT2459

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

25.10.2017 Zamykání zahrady MŠNastal podzim a s ním i zamykání naší školní zahrady. Vždy nám pomáhají naši malí pomocníci a vždy si to užijeme. Děti nás přesvědčí o tom,  že i ony umí pracovat.

   Oslovili jsme také rodiče. Ve středu 25. října mohli celého odpoledne přidat ruku k dílu a pomoci připravit zahradu na zimu. Několik maminek a jedna babička nám pomohly zahradu dohrabat a nandat listí do připravených žoků. Do hrabání se zapojily i děti, které odpoledne zůstaly ve školce.    

   Po dobře odvedené práci byla pro všechny připravena odměna v podobě čaje, kávy a zákusku.

   Za účast na této akci děkuji maminkám R. Řepové, M. Frnkové, E. Duškové , T. Fialové, J. Fialové, H. Benkovičové a všem zaměstnancům naší školky. Věříme,  že při další společné akci 4. prosince se všichni sejdeme a užijeme si s dětmi mikulášské odpoledne.

                                                          Radka Preňková, vedoucí učitelka

 

   Každoroční zamykání zahrady je pěkná příležitost pro rodiče – setkat se netradičně a neformálně s paními učitelkami i dětmi. Za její organizaci a upečení zákusků děkuji paní vedoucí učitelce a celému týmu mateřské školy.

                                                              Jiří Šíma, ředitel ZŠ a MŠ

 

Zamykání zahrady 1

 

Zamykání zahrady 2

 

Zamykání zahrady 3