25.10.2017 Zamykání zahrady MŠ

Nastal podzim a s ním i zamykání naší školní zahrady. Vždy nám pomáhají naši malí pomocníci a vždy si to užijeme. Děti nás přesvědčí o tom,  že i ony umí pracovat.

Oslovili jsme také rodiče. Ve středu 25. října mohli celého odpoledne přidat ruku k dílu a pomoci připravit zahradu na zimu. Několik maminek a jedna babička nám pomohly zahradu dohrabat a nandat listí do připravených žoků. Do hrabání se zapojily i děti, které odpoledne zůstaly ve školce.

Po dobře odvedené práci byla pro všechny připravena odměna v podobě čaje, kávy a zákusku.

Za účast na této akci děkuji maminkám R. Řepové, M. Frnkové, E. Duškové , T. Fialové, J. Fialové, H. Benkovičové a všem zaměstnancům naší školky. Věříme,  že při další společné akci 4. prosince se všichni sejdeme a užijeme si s dětmi mikulášské odpoledne.

Radka Preňková, vedoucí učitelka

Každoroční zamykání zahrady je pěkná příležitost pro rodiče – setkat se netradičně a neformálně s paními učitelkami i dětmi. Za její organizaci a upečení zákusků děkuji paní vedoucí učitelce a celému týmu mateřské školy.

Jiří Šíma, ředitel ZŠ a MŠ

Zamykání zahrady 1