Náhodný obrázek

PICT2470

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

Plavecký výcvik 2. a 3. třídyNázory dětí ze 3. třídy na plavecký výcvik v PrachaticíchLíbí se nám, jak jsou na nás hodní plavčíci. Hází nás do vody, máme i vířivku. Je to lepší než ve Volarech. A ve 4. družstvu už při druhém plavání jsme skákali do velkého bazénu, ve Volarech jsme se loni nenaučili plavat.

Elenka Friedelová, Adélka Rybová

 


Jezdili jsme do Volar, ale teď jezdíme do Prachatic. Ve Volarech se nám líbilo, ale v Prachaticích je líp. A jsou tam dobré plavčice a plavčík. A hlavně je tam vířivka.

Marie Absolonová, Sára Prášková

 


Zjistil jsem, že se nemusím bát a že mě plavání nakonec baví. 

Daniel Ďuriš

 


Na plavání je to super. Jsem ve 2. družstvu, jsou tam 3 bazény, malý, velký, vířivka. Potápíme se, skáčeme do vody a co volná zábava - nejlepší!

Kryštof Matějka

 

 

Před rokem jsme jezdili na plavání do Volar a teď jezdíme do Prachatic. Myslím, že je to lepší v Prachaticích. Protože nás tam naučí dobře plavat. Skáčeme do vody, plaveme, potápíme se, chodíme do vířivky a do malého bazénku a máme volnou zábavu. 

Karin Mužíková

 

 

Zjistil jsem, že tam jsou dobré plavčice a plavčík. Že se všechno naučíme. Je to tam pěkné, skáčeme do vody, máme volnou zábavu, je to sranda.

Michal Kříž

 

 

V Prachaticích se mi líbí, protože tam nás víc naučili. Skáčeme, potápíme se, plaveme. Líbí se mi vířivka a zjistila jsem, že je to tam lepší. 

Natálka Kalkušová

 

 

Jezdili jsme do Volar a teď do Prachatic. Líbí se nám tam víc. Je to tam super! Skáčeme šipky, děláme různé úkoly, jsme v prvním družstvu. Ke konci plavání máme volnou zábavu a můžeme chodit do vířivky, malého bazénku a prostě si můžeme dělat, co chceme!

Sam Prášek, Tom Koza

 

 

Minulý rok jsme jezdili na plavání do Volar a letos jezdíme do Prachatic. Zjistil jsem, že prachatický bazén je lepší, líbí se mi tam vířivka a ten velký bazén. Hlavně jsou tam dobré plavčice a plavčík. Líbí se mi skákání do vody, šipky a tak dále. 

Michal Hrdlička

 

 

Plavání se nám moc líbí, je to tam lepší než ve Volarech. Je tam hodně zábavy, plavčíci jsou bezvadní. Máme je moc rádi a děti se rychle naučily plavat, jsou spokojeny. 

Lucka Šimová, Damián Mareš

 

 

Paní plavčice jsou hodné a chodí s námi do vody. Jsem ve 4. družstvu a už druhé plavání jsem skákala do vody. Je to tam super, skáčeme do vody, hrajeme si, chodíme do vířivky. Ve Volarech mě plavat nenaučili a tady ano.

Natálka Trančíková

 

Foto: https://zshp2018.rajce.idnes.cz/20180517_Plavecky_vycvik_v_Prachaticich/