Náhodný obrázek

PICT2459

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

30. 4. 2019 Minikopaná24. dubna proběhlo v Kaplici Okresní kolo v minikopané. Po loňském druhém místu chtěli naši žáci soutěž vyhrát a postoupit do krajského kola. Bez jediného náhradníka to byl úkol celkem náročný. Ve skupině prohráli zápas se ZŠ Fantova Kaplice a do dalších bojů postupovali z druhého místa. V semifinále přehráli ZŠ Školní Kaplice a ve finále nás opět čekal náš přemožitel ze skupiny. Boj byl velmi vyrovnaný, a proto se muselo rozhodnout až v penaltovém rozstřelu. Ten vyhrála naše škola a postoupila do krajského kola.

To se konalo 30. 4. 2019 ve Strakonicích a počasí nám moc nepřálo. Byla zima, ale nepršelo. Sešlo se zde šest družstev, která byla rozlosována do dvou skupin. Tady jsem opravdu šťastnou ruku neměla, protože jsem pro naši školu vybrala účastníky pozdějšího finále, to znamená nejsilnější mužstva. Celkové páté místo je možná pro někoho zklamáním, ale já bych ráda poděkovala všem (R. Rynešovi, M. Sobkovi, J. Dominovi, M. Ondráčkovi, V. Kastenmajerovi, T. Urbanovi, V. Kováčovi, M. Heřmanskému a F. Weissovi) za velmi bojovný výkon i vzornou reprezentaci školy.

 

H. Bürgerová