Náhodný obrázek

PICT2468

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

24.5.2017 Hlídky mladých zdravotníkůOkresní kolo soutěže se každoročně koná v městském parku v Českém Krumlově. Rozkvetlé stromy a keře jen dotvářejí příjemné prostředí akce. Soutěží se ve dvou věkových kategoriích a žáci prokazují své znalosti a vědomosti v ošetřování různých poranění. Všichni naši žáci podávali velmi dobré výkony, spolupracovali a pomáhali si. Myslím, že i v reálné situaci, by dokázali zraněnému pomoci.

V kategorii mladších žáků Matěj Jüttner, Štěpán Jirsík, Milan Mráz, Matyáš Tóth a Teodor Toman vybojovali s velkým náskokem první místo a postoupili do krajského kola v Prachaticích!!! Tam již byla soutěž náročnější, protože ošetření muselo být provedeno v určitém limitu a žáci neměli čas se domlouvat na způsobu a postupu poskytnutí první pomoci. Ve své kategorii obsadili celkově šesté místo.

Starší žáci – Tomáš Kupčák, Petr Pojsl, Lucie Oupická, Marek Kryštof a Max Heřmanský obsadili s minimálním rozdílem krásné 3. místo. Po velmi pěkném výkonu a po pochvalách na jednotlivých stanovištích toto umístění možná trochu mrzí, ale i přesto si všichni zaslouží pochvalu.

Děkujeme paním Anně Chmilové, Anetě Muchové a Gabriele Jirsíkové za přípravu žáků na okresní a krajské kolo soutěže.

Hana Bürgerová

Foto: http://zshp2017.rajce.idnes.cz/20170524_Hlidky_mladych_zdravotniku_CK/