Náhodný obrázek

PICT2470

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

15. 3. 2019 Stolní tenisV první polovině března odehráli žáci 4. – 5. třídy turnaj ve stolním tenisu. Za pomoci vyučující byli zájemci rozlosováni podle věku do tří skupin.

Nejpočetnější obsazení měla nejmladší kategorie čtvrťáků a páťáků, kteří bojovali s velkým nasazením. Nehrající spolužáci je se zájmem sledovali a povzbuzovali. Nejlépe se umístili Marek Magát, Michal Kříž a Samuel Prášek.

Ve druhé kategorii hráli pouze šesťáci, protože sedmáci se do soutěže vůbec nezapojili. Hráčská úroveň již byla vyšší a rozčarování, pokud se něco nepovedlo, větší. I při těchto zápasech byla bouřlivá atmosféra a povzbuzování. Na stupně vítězů vystoupili Jan Říha, Lukáš Růžička a Milan Mráz.

V nejstarší kategorii bojovali osmáci a deváťáci. Spolužáci uzavírali sázky na jednotlivé zápasy i celkového vítěze. Nejlépe se nakonec vedlo Maxmiliánu Sobkovi, Vítu Kováčovi a Josefu Herrmanovi.

Turnaj proběhl po několikaleté odmlce, protože starý stůl již byl ve velmi špatném stavu a nedalo se na něm hrát. Z výtěžku sběrové akce za minulý školní rok jsme koupili nový, velmi kvalitní stůl, který žáci pravidelně a často využívají. Za ostatní peníze se nakoupily sportovní pomůcky pro děti v Komenského ulici.

Chtěla bych poděkovat všem žákům, kteří rozhodovali zápasy, zapisovali do tabulek a pomáhali s organizací.    https://zshp19.rajce.idnes.cz/Stolni_tenis/

Hana Bürgerová