Náhodný obrázek

Zahradní slavnost 10.6.2019

KONTAKT

ZŠ a MŠ Horní Planá
Jiráskova 186
Horní Planá 382 26
IČO: 60084731
tel:  +420-380738121

skola@horniplana.cz 

datová schránka: ymj6u8d 

www.zshorniplana.cz

ZŘIZOVATEL

Město Horní Planá
Náměstí 54
Horní Planá 382 26
IČO: 00245895
tel:  +420-380724410
mu@horniplana.cz
www.horniplana.cz

Náš MŠ facebook

MŠ facebook

Klikněte pro zobrazení!

scio.cz

Zlatý certifikát společnosti Scio

3.11. 2018 Na cestě ze Stožce do Černého KřížeV sobotu 3. 11. jsme se probudili do mlhavého rána provázeného mrholením.

Nenechali jsme se ale odradit tímto typickým podzimním počasím. Vlakem  jsme dojeli do Stožce, kde jsme si prohlédli mlýnské vodní kolo, které hlídal malý vodníček. Dále jsme se vydali po žluté značce směr Stožecká kaple. Protože s námi šly menší děti, které nechodí tak rychle, na výšlap k samotné kapli nám nezbyl čas. Na turistickém rozcestí, kde začíná naučná stezka Na Stožeckou skálu, jsme posvačili a pak už jsme museli po modré značce chvátat na vlak do Černého Kříže. Cestou si Šimonek utrhl dlouhou trávu, která vypadala jako vlasy, a ostatní děti ho následovaly. Netušili byste, jak je tato činnost bavila. Vašek si zase hledal strom, na který by mohl vylézt, ale žádný vhodný nenašel.

 

A kdo s námi ten den ušel 8 kilometrů? Za děti: Bára Preňková, Sofie Vachulková, Adam a Marek Magátovi, Jose Švarc, Vašek Buzek, Karina Mužíková, Lucie Šimová, Šimon a Nela Mrázkovi, Lucka Šandová a Eliška Pastyříková. Za dospělé: p. učitelky H. Bürgerová a J. Klímová. 

Málem bych zapomněla na nejlepšího přítele člověka – norského losího psa  Sáru

 

A co se dětem líbilo:

  • že jsem si mohla vzít pejska

  • celej výlet, ale od pátýho kilometru už jsem nemohla.

  • cesta lesem, ještě jsme našli babku

  • příroda

  • že nepršelo, nemuseli jsme chodit ve dvojicích, a šli jsme v přírodě

 

                                                                                   Jana Klímová

 

https://www.rajce.net/a15645466